江苏省工程建设项目评标结果公示 |
|
编号:E3213010313108182001001 |
|
根据工程招标投标的有关法律、法规、规章和该工程招标文件的规定,宿迁市杉菏园建设有限公司的杉荷园农旅观光示范园北入口景观提升工程的评标工作已经结束,评标结果已经确定。本项目采用合理低价法的评标办法,现将评标结果公示如下: |
|
1、评标结果情况 |
第一中标候选人 |
单位名称 |
中嘉恒通建设工程有限公司 |
投标报价(元) |
7716303.240000 |
项目负责人 |
陈春 |
|
企业业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容 |
|
项目经理业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容) |
|
第二中标候选人 |
单位名称 |
江苏高嘉建设工程有限公司 |
投标报价(元) |
7717526.320000 |
项目负责人 |
沈丽丽 |
|
企业业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容 |
|
项目经理业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容) |
|
第三中标候选人 |
单位名称 |
新蒲建设集团有限公司 |
投标报价(元) |
7711642.110000 |
项目负责人 |
张天然 |
|
企业业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容 |
|
项目经理业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容) |
|
暂估价(万元) |
工程 |
|
材料 |
|
|
2、无效标名单及原因 |
序号 |
单位名称 |
不合格原因 |
1 |
柏拉图建设集团有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
2 |
江苏安安霖建设有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
3 |
江苏登湛建设集团有限公司 |
项目负责人B类证不符合要求 |
4 |
江苏鼎福建设工程有限公司 |
投标人企业资质不符合招标文件要求(过期) |
5 |
江苏东曙建设有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
6 |
江苏枫宇建设工程有限公司 |
履约保证金承诺函未盖章、资质动态处于不合格状态 |
7 |
江苏古氏建设集团有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
8 |
江苏恒诺水利工程有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
9 |
江苏鸿振建筑工程有限公司 |
项目负责人无安全B证 |
10 |
江苏汇云市政园林工程有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
11 |
江苏金森建设有限公司 |
无履约保证金承诺函 |
12 |
江苏金土木建设集团有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
13 |
江苏磊科建设工程有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
14 |
江苏利来达建筑工程有限公司 |
项目负责人B类证不符合要求 |
15 |
江苏隆邦农业科技有限公司 |
履约保证金承诺函不符合招标文件要求 |
16 |
江苏满贯建设有限公司 |
投标人企业资质过期 |
17 |
江苏鹏达建设集团有限公司 |
投标人企业资质不符合招标文件要求(过期) |
18 |
江苏品意堂建筑装饰工程有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
19 |
江苏全晟建设工程有限公司 |
投标保证金不符合招标文件要求(未按要求填写) |
20 |
江苏荣越建设工程有限公司 |
无履约保证金承诺函 |
21 |
江苏燊燊建设有限公司 |
投标保证金不符合招标文件要求(未按要求填写) |
22 |
江苏晟昆建设工程有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
23 |
江苏新快建设有限公司 |
资质动态处于不合格状态 |
24 |
江苏新锐建设有限公司 |
资质动态处于不合格状态 |
25 |
江苏兴楚建设有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
26 |
江苏雄拓建设工程有限公司 |
未提供履约保证金承诺函 |
27 |
江苏一一一建设有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
28 |
江苏壹贰叁建设有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
29 |
江苏永拓建设有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
30 |
江苏远建市政工程有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
31 |
江苏臻烁建工集团有限公司 |
报价明显低于成本价,且未在规定时间内提供有效证明材料 |
32 |
江苏中装建设有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
33 |
江苏卓轩建设工程有限公司 |
安全生产许可证不符合招标文件要求 |
34 |
昆山恒升建筑工程有限公司 |
项目负责人资格不符合要求 |
35 |
林航建设有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
36 |
林恒建设有限公司 |
无项目负责人社保 |
37 |
南京昊悦建设工程有限公司 |
未按招标文件要求提供投标保证金的; |
38 |
南京景舜建筑工程有限公司 |
履约保证金承诺函不符合招标文件要求 |
39 |
南京溧水顺天建筑安装有限公司 |
投标保证金不符合招标文件要求(项目名称错误) |
40 |
南京怡兴建筑安装工程有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
41 |
宿迁福鼎建设工程有限公司 |
未提供履约保证金承诺函 |
42 |
宿迁市瑞祥园林工程有限公司 |
履约保证金承诺函不满足招标文件要求 |
43 |
欣傲集团有限公司 |
投标保证金不符合招标文件要求(项目名称错误) |
44 |
徐州大通建设集团有限公司 |
履约保证金承诺函不符合招标文件要求 |
|
3、报价修正 |
序号 |
单位名称 |
修正原因 |
修正依据 |
修正前报价(元) |
修正后报价(元) |
|
4、所有投标人技术标评分情况 |
序号 |
单位名称 |
评委A |
评委B |
评委C |
评委D |
评委E |
评委F |
评委G |
评委H |
评委I |
评委J |
1 |
安徽翠螺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
2 |
安徽华榑建筑有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
3 |
安徽觅智建筑工程有限责任公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
4 |
安徽女贞生态建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
5 |
安徽乾州工程建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
6 |
安徽万联建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
7 |
百鲸建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
8 |
百信建设工程有限责任公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
9 |
保通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
10 |
毕氏建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
11 |
常熟市第二市政路桥建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
12 |
常州市神州建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
13 |
常州市思为市政建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
14 |
常州市天宁市政绿化工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
15 |
常州中元市政建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
16 |
成盛建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
17 |
鼎冠建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
18 |
福建省五洲建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
19 |
福建艺景生态建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
20 |
固川建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
21 |
国海建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
22 |
海光建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
23 |
合肥大源建筑科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
24 |
河南保之利建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
25 |
河南长锦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
26 |
河南创开建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
27 |
河南得华建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
28 |
河南典磊建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
29 |
河南东邦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
30 |
河南海马建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
31 |
河南华安水利工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
32 |
河南匠人建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
33 |
河南九佑建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
34 |
河南浚桓建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
35 |
河南雷鸣建工有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
36 |
河南林正建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
37 |
河南米台寺建设科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
38 |
河南省大成建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
39 |
河南水诚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
40 |
河南探影建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
41 |
河南腾之嘉建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
42 |
河南天富建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
43 |
河南颍淮建工有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
44 |
河南勇翔建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
45 |
河南照洛建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
46 |
河南卓鼎建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
47 |
恒隆通信技术有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
48 |
红谷滩建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
49 |
鸿川建筑产业集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
50 |
鸿茂建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
51 |
湖南省湘钧建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
52 |
淮安猎企建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
53 |
淮安瑞隆建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
54 |
淮安市恒通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
55 |
淮安威明建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
56 |
淮安中利源建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
57 |
建驰建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
58 |
建航建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
59 |
江苏安亚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
60 |
江苏安之峻建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
61 |
江苏奥超建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
62 |
江苏澳洋生态园林股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
63 |
江苏百麒建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
64 |
江苏邦东建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
65 |
江苏邦威建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
66 |
江苏宝珲建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
67 |
江苏宝康建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
68 |
江苏北恒星建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
69 |
江苏北满建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
70 |
江苏博诚揽晟建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
71 |
江苏博发建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
72 |
江苏博惠建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
73 |
江苏长峰建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
74 |
江苏长天建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
75 |
江苏辰海建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
76 |
江苏辰宇建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
77 |
江苏成运建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
78 |
江苏楚城建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
79 |
江苏楚匠建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
80 |
江苏楚通建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
81 |
江苏楚中建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
82 |
江苏琮骁建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
83 |
江苏大楚建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
84 |
江苏大华园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
85 |
江苏大筑建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
86 |
江苏丹顶鹤建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
87 |
江苏德巨建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
88 |
江苏德盛建筑集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
89 |
江苏电杰建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
90 |
江苏东仕航建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
91 |
江苏东旭建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
92 |
江苏二八建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
93 |
江苏方都建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
94 |
江苏飞畅建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
95 |
江苏飞诺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
96 |
江苏奋和达建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
97 |
江苏丰南建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
98 |
江苏丰泰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
99 |
江苏峰永环境建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
100 |
江苏峰之都建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
101 |
江苏奉荣建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
102 |
江苏富合源建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
103 |
江苏富森建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
104 |
江苏港铄建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
105 |
江苏高嘉建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
106 |
江苏高盛建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
107 |
江苏亘华建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
108 |
江苏亘正建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
109 |
江苏公盛建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
110 |
江苏贡固建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
111 |
江苏固鑫建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
112 |
江苏冠亚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
113 |
江苏广泽建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
114 |
江苏国瑞建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
115 |
江苏汉皇安装集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
116 |
江苏汉瑞铁路建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
117 |
江苏瀚辰园林科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
118 |
江苏瀚尔澜建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
119 |
江苏昊仁建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
120 |
江苏皓亚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
121 |
江苏禾源晟然建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
122 |
江苏亨路建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
123 |
江苏恒大建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
124 |
江苏恒之铎建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
125 |
江苏弘得誉建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
126 |
江苏宏达盛建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
127 |
江苏宏强建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
128 |
江苏宏冶建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
129 |
江苏宏域建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
130 |
江苏泓易建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
131 |
江苏鸿驰建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
132 |
江苏鸿太阳建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
133 |
江苏鸿轩建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
134 |
江苏沪港装饰集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
135 |
江苏骅康建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
136 |
江苏淮安农垦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
137 |
江苏环通建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
138 |
江苏焕鹏建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
139 |
江苏皇岗建设(集团)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
140 |
江苏辉舒建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
141 |
江苏汇港建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
142 |
江苏汇郡建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
143 |
江苏汇龙迪建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
144 |
江苏惠锦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
145 |
江苏慧辉建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
146 |
江苏慧应项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
147 |
江苏佳昌建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
148 |
江苏佳福建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
149 |
江苏嘉益建设科技集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
150 |
江苏建星交通工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
151 |
江苏江集建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
152 |
江苏江禹建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
153 |
江苏捷致建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
154 |
江苏金碧辉煌建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
155 |
江苏金建建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
156 |
江苏金塔建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
157 |
江苏金旺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
158 |
江苏金橡树建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
159 |
江苏金勋建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
160 |
江苏金宇通建设科技集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
161 |
江苏金佐工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
162 |
江苏锦钰源建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
163 |
江苏锦喆建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
164 |
江苏瑾瑜建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
165 |
江苏劲驰建筑科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
166 |
江苏晶科建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
167 |
江苏景强建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
168 |
江苏景然生态建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
169 |
江苏景筑和建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
170 |
江苏璟天建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
171 |
江苏九鼎建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
172 |
江苏九星建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
173 |
江苏久桥市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
174 |
江苏久远建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
175 |
江苏浚祺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
176 |
江苏竣智建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
177 |
江苏凯康建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
178 |
江苏朗彤建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
179 |
江苏朗拓建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
180 |
江苏雷之佳建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
181 |
江苏垒华建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
182 |
江苏力业建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
183 |
江苏立洋建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
184 |
江苏利豪建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
185 |
江苏联欧建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
186 |
江苏联瑞建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
187 |
江苏联置建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
188 |
江苏凌腾建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
189 |
江苏凌希建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
190 |
江苏六德建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
191 |
江苏龙发建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
192 |
江苏龙双建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
193 |
江苏龙腾坤鑫建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
194 |
江苏龙溪建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
195 |
江苏鹿苑建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
196 |
江苏路泰建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
197 |
江苏路阳建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
198 |
江苏绿祥建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
199 |
江苏迈图建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
200 |
江苏茂泽建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
201 |
江苏梦润建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
202 |
江苏米帝建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
203 |
江苏米绍建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
204 |
江苏民峰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
205 |
江苏名升建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
206 |
江苏明通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
207 |
江苏沐飒建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
208 |
江苏沐之阳建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
209 |
江苏牧马人建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
210 |
江苏能创建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
211 |
江苏宁亚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
212 |
江苏攀荣建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
213 |
江苏蓬煌建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
214 |
江苏品维建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
215 |
江苏品源建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
216 |
江苏品智建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
217 |
江苏平旺湖建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
218 |
江苏七建建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
219 |
江苏琦至建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
220 |
江苏启源建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
221 |
江苏绮罗建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
222 |
江苏千之顺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
223 |
江苏千竹建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
224 |
江苏前程似锦工程项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
225 |
江苏乾洲建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
226 |
江苏强邦建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
227 |
江苏青岭建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
228 |
江苏清源建设发展集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
229 |
江苏庆安建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
230 |
江苏群润建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
231 |
江苏仁发建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
232 |
江苏荣远建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
233 |
江苏瑞成建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
234 |
江苏瑞港建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
235 |
江苏瑞天建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
236 |
江苏润伦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
237 |
江苏润通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
238 |
江苏润俞诚建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
239 |
江苏三石宏盛集团建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
240 |
江苏三正建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
241 |
江苏森航建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
242 |
江苏山凤建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
243 |
江苏山禾建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
244 |
江苏圣川建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
245 |
江苏圣达建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
246 |
江苏圣域建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
247 |
江苏晟诚建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
248 |
江苏晟宏建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
249 |
江苏晟禹水利工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
250 |
江苏盛海建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
251 |
江苏盛晖建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
252 |
江苏诗图园林绿化工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
253 |
江苏沭阳绿苑花卉景观工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
254 |
江苏双建成硕建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
255 |
江苏双庆建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
256 |
江苏硕业建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
257 |
江苏硕詹建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
258 |
江苏四方田建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
259 |
江苏苏宏建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
260 |
江苏苏启建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
261 |
江苏苏宿园林建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
262 |
江苏苏雄建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
263 |
江苏苏之源水利建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
264 |
江苏泰铂尔建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
265 |
江苏泰捷建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
266 |
江苏泰亚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
267 |
江苏桃源绿化工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
268 |
江苏腾昊建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
269 |
江苏腾梓建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
270 |
江苏天润环境建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
271 |
江苏天尚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
272 |
江苏天玺装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
273 |
江苏添辉建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
274 |
江苏铁傲建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
275 |
江苏廷聪建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
276 |
江苏通运建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
277 |
江苏同建建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
278 |
江苏途巴建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
279 |
江苏万春建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
280 |
江苏万如建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
281 |
江苏威祥缘建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
282 |
江苏文广建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
283 |
江苏闻雅建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
284 |
江苏现代环境建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
285 |
江苏祥力项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
286 |
江苏翔楚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
287 |
江苏鑫泰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
288 |
江苏兴工建筑发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
289 |
江苏雄速建设管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
290 |
江苏旭浚建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
291 |
江苏旭锐建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
292 |
江苏旭拓建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
293 |
江苏亚兴建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
294 |
江苏亚星园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
295 |
江苏一体工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
296 |
江苏宜均建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
297 |
江苏宜致诺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
298 |
江苏亿连达工程管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
299 |
江苏易视建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
300 |
江苏弈皓装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
301 |
江苏毅博建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
302 |
江苏银厦建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
303 |
江苏胤兴建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
304 |
江苏永饶科技发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
305 |
江苏右居建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
306 |
江苏玉磊建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
307 |
江苏聿楷环境建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
308 |
江苏郁森建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
309 |
江苏昱泰建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
310 |
江苏淯珉建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
311 |
江苏誉都建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
312 |
江苏元鼎建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
313 |
江苏元瑞建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
314 |
江苏悦凯建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
315 |
江苏跃发建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
316 |
江苏云祥建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
317 |
江苏蕴隆建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
318 |
江苏泽楚建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
319 |
江苏泽誉建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
320 |
江苏展拓建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
321 |
江苏展威建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
322 |
江苏振侨建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
323 |
江苏政联建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
324 |
江苏志丰建建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
325 |
江苏志杰建设项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
326 |
江苏智杰建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
327 |
江苏中春建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
328 |
江苏中浩电力工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
329 |
江苏中水水利有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
330 |
江苏中天创联建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
331 |
江苏中田建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
332 |
江苏中望建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
333 |
江苏中亿德建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
334 |
江苏中亿通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
335 |
江苏中至建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
336 |
江苏众集建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
337 |
江苏洲楚建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
338 |
江苏筑广之星建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
339 |
江苏筑兴建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
340 |
江苏追本建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
341 |
江苏梓安建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
342 |
江苏紫瑞建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
343 |
江苏紫润建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
344 |
江西景观建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
345 |
江西王牌建设工程集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
346 |
杰成科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
347 |
京环建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
348 |
景古环境建设股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
349 |
居泰隆建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
350 |
连云港泽昌建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
351 |
林邦建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
352 |
林汇建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
353 |
林隆建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
354 |
林明建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
355 |
林耘建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
356 |
美人鱼企业发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
357 |
南京艾塔通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
358 |
南京艾贤瑞建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
359 |
南京百花建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
360 |
南京倍安建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
361 |
南京滨尚园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
362 |
南京达喜建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
363 |
南京固港建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
364 |
南京国骄装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
365 |
南京海恒建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
366 |
南京海岩建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
367 |
南京合诺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
368 |
南京恒图建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
369 |
南京花程建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
370 |
南京建诺建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
371 |
南京久彩建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
372 |
南京久久泰景观生态有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
373 |
南京久泰建设安装工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
374 |
南京久赢市政园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
375 |
南京巨润园林建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
376 |
南京麦浦园林景观建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
377 |
南京宁湾建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
378 |
南京瓯诺基础设施工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
379 |
南京浦奋建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
380 |
南京浦康建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
381 |
南京浦唯佳建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
382 |
南京旗城建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
383 |
南京全力建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
384 |
南京荣浦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
385 |
南京善和嘉华建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
386 |
南京盛泽建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
387 |
南京顺渠建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
388 |
南京顺域建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
389 |
南京泰山建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
390 |
南京添彩园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
391 |
南京万润智能科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
392 |
南京星之圆建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
393 |
南京亿昱建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
394 |
南京远扬市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
395 |
南京置豪建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
396 |
南京中禹建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
397 |
南京中远市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
398 |
南京众浔建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
399 |
南通安装集团股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
400 |
南通沁韧建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
401 |
南通顺嘉市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
402 |
魄力建设(江苏)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
403 |
前程建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
404 |
荣商建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
405 |
润扬建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
406 |
三赢建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
407 |
山东阳光园林建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
408 |
深圳市建侨建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
409 |
深圳市中饰南方建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
410 |
双建建设股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
411 |
泗洪县明厦建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
412 |
苏州昂睿建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
413 |
苏州慧鹏市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
414 |
苏州建交建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
415 |
苏州凯达市政景观建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
416 |
苏州上元建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
417 |
苏州盛通市政园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
418 |
宿迁百德建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
419 |
宿迁东润建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
420 |
宿迁广达建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
421 |
宿迁航峰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
422 |
宿迁鸿协建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
423 |
宿迁联合市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
424 |
宿迁明远建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
425 |
宿迁诺泽建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
426 |
宿迁瑞源建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
427 |
宿迁润沭市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
428 |
宿迁盛华建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
429 |
宿迁市奥援建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
430 |
宿迁市杰森装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
431 |
宿迁市潞顺建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
432 |
宿迁市盛唐园林绿化工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
433 |
宿迁市腾达建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
434 |
宿迁天腾建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
435 |
宿迁鑫拓建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
436 |
宿迁一邦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
437 |
宿迁永和建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
438 |
宿迁正源建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
439 |
宿迁中骏建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
440 |
宿迁紫金建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
441 |
泰兴市福利建筑安装工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
442 |
泰兴一建建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
443 |
泰源工程集团股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
444 |
同隆建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
445 |
唯美营造工程集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
446 |
武汉景天园林有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
447 |
相亭生态科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
448 |
香山红叶集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
449 |
新蒲建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
450 |
兴化市新路建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
451 |
兴润建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
452 |
徐州国恒建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
453 |
徐州市工业设备安装有限责任公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
454 |
徐州天利达建筑安装工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
455 |
盐城荣达建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
456 |
盐城市山水园林建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
457 |
盐城越驰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
458 |
扬州金牛建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
459 |
扬州市通达建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
460 |
一元春建筑集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
461 |
仪征市新潮装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
462 |
垣宝建设工程集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
463 |
展康建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
464 |
展欣建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
465 |
浙江华舟建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
466 |
浙江嘉晟建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
467 |
浙江幸双环保科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
468 |
浙江园冶生态建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
469 |
正扬科技发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
470 |
秩诚建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
471 |
智泽工程技术有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
472 |
中诚恒诺建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
473 |
中翀建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
474 |
中海华祥建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
475 |
中嘉恒通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
476 |
中明建投建设集团有限责任公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
477 |
中皖正一建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
478 |
中兴大成建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
479 |
中占建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
480 |
中筑宁泰建工(河南)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
481 |
中筑日昇建设(河南)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
482 |
筑华建筑集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
|
5、所有投标人及其拟派项目负责人类似工程业绩、奖项、投标报价、投标报价合理性等得分情况 |
序号 |
单位名称 |
投标报价(元) |
投标报价 |
得分 |
1 |
安徽翠螺建设工程有限公司 |
7740009.130000 |
99.81 |
99.81 |
2 |
安徽华榑建筑有限公司 |
7659465.410000 |
99.63 |
99.63 |
3 |
安徽觅智建筑工程有限责任公司 |
7606370.270000 |
99.29 |
99.29 |
4 |
安徽女贞生态建设工程有限公司 |
7546668.000000 |
98.9 |
98.90 |
5 |
安徽乾州工程建设有限公司 |
7493541.640000 |
98.56 |
98.56 |
6 |
安徽万联建设工程有限公司 |
7502211.000000 |
98.62 |
98.62 |
7 |
百鲸建设集团有限公司 |
4834387.470000 |
78.33 |
78.33 |
8 |
百信建设工程有限责任公司 |
8131566.920000 |
96.77 |
96.77 |
9 |
保通建设工程有限公司 |
7850882.430000 |
98.95 |
98.95 |
10 |
毕氏建设集团有限公司 |
7648862.660000 |
99.57 |
99.57 |
11 |
常熟市第二市政路桥建设工程有限公司 |
7693319.810000 |
99.85 |
99.85 |
12 |
常州市神州建设有限公司 |
7840456.260000 |
99.03 |
99.03 |
13 |
常州市思为市政建设有限公司 |
7177691.000000 |
95.33 |
95.33 |
14 |
常州市天宁市政绿化工程有限公司 |
7989266.810000 |
97.87 |
97.87 |
15 |
常州中元市政建设工程有限公司 |
7329709.590000 |
96.93 |
96.93 |
16 |
成盛建设集团有限公司 |
7180109.440000 |
95.36 |
95.36 |
17 |
鼎冠建设集团有限公司 |
7460668.000000 |
98.3 |
98.30 |
18 |
福建省五洲建设集团有限公司 |
7349043.750000 |
97.13 |
97.13 |
19 |
福建艺景生态建设集团有限公司 |
7469359.930000 |
98.39 |
98.39 |
20 |
固川建设集团有限公司 |
7260415.230000 |
96.2 |
96.20 |
21 |
国海建设有限公司 |
7612590.090000 |
99.33 |
99.33 |
22 |
海光建设集团有限公司 |
7896260.210000 |
98.6 |
98.60 |
23 |
合肥大源建筑科技有限公司 |
7760902.130000 |
99.65 |
99.65 |
24 |
河南保之利建设工程有限公司 |
7853570.180000 |
98.93 |
98.93 |
25 |
河南长锦建设工程有限公司 |
7837108.020000 |
99.06 |
99.06 |
26 |
河南创开建设工程有限公司 |
8360000.000000 |
94.99 |
94.99 |
27 |
河南得华建筑工程有限公司 |
7869700.000000 |
98.8 |
98.80 |
28 |
河南典磊建筑工程有限公司 |
7499308.050000 |
98.6 |
98.60 |
29 |
河南东邦建设工程有限公司 |
7502749.290000 |
98.62 |
98.62 |
30 |
河南海马建设工程有限公司 |
7737791.250000 |
99.83 |
99.83 |
31 |
河南华安水利工程有限公司 |
7565728.750000 |
99.03 |
99.03 |
32 |
河南匠人建工集团有限公司 |
7845292.600000 |
98.99 |
98.99 |
33 |
河南九佑建设有限公司 |
7502366.220000 |
98.62 |
98.62 |
34 |
河南浚桓建设有限公司 |
7781117.330000 |
99.49 |
99.49 |
35 |
河南雷鸣建工有限公司 |
7416435.920000 |
97.84 |
97.84 |
36 |
河南林正建设工程有限公司 |
7687890.290000 |
99.82 |
99.82 |
37 |
河南米台寺建设科技有限公司 |
7626055.220000 |
99.42 |
99.42 |
38 |
河南省大成建设工程有限公司 |
7809485.060000 |
99.27 |
99.27 |
39 |
河南水诚建设工程有限公司 |
7498098.940000 |
98.59 |
98.59 |
40 |
河南探影建设工程有限公司 |
7591198.570000 |
99.19 |
99.19 |
41 |
河南腾之嘉建筑工程有限公司 |
8141737.100000 |
96.69 |
96.69 |
42 |
河南天富建筑工程有限公司 |
7488891.310000 |
98.53 |
98.53 |
43 |
河南颍淮建工有限公司 |
7822773.140000 |
99.17 |
99.17 |
44 |
河南勇翔建设工程有限公司 |
7800463.420000 |
99.34 |
99.34 |
45 |
河南照洛建设工程有限公司 |
8210059.280000 |
96.16 |
96.16 |
46 |
河南卓鼎建设工程有限公司 |
7853942.210000 |
98.93 |
98.93 |
47 |
恒隆通信技术有限公司 |
7696296.020000 |
99.87 |
99.87 |
48 |
红谷滩建设集团有限公司 |
7688855.490000 |
99.82 |
99.82 |
49 |
鸿川建筑产业集团有限公司 |
7842315.000000 |
99.02 |
99.02 |
50 |
鸿茂建设集团有限公司 |
7319469.830000 |
96.82 |
96.82 |
51 |
湖南省湘钧建设有限公司 |
7210797.270000 |
95.68 |
95.68 |
52 |
淮安猎企建设工程有限公司 |
7725779.120000 |
99.92 |
99.92 |
53 |
淮安瑞隆建设有限公司 |
7829516.280000 |
99.12 |
99.12 |
54 |
淮安市恒通建设工程有限公司 |
7571751.010000 |
99.07 |
99.07 |
55 |
淮安威明建设工程有限公司 |
7231263.080000 |
95.89 |
95.89 |
56 |
淮安中利源建设有限公司 |
7435993.630000 |
98.04 |
98.04 |
57 |
建驰建设有限公司 |
7462161.210000 |
98.32 |
98.32 |
58 |
建航建工集团有限公司 |
7706515.830000 |
99.94 |
99.94 |
59 |
江苏安亚建设工程有限公司 |
7674980.160000 |
99.73 |
99.73 |
60 |
江苏安之峻建设工程有限公司 |
7238703.560000 |
95.97 |
95.97 |
61 |
江苏奥超建设有限公司 |
7340057.650000 |
97.03 |
97.03 |
62 |
江苏澳洋生态园林股份有限公司 |
7853942.210000 |
98.93 |
98.93 |
63 |
江苏百麒建设有限公司 |
7229572.220000 |
95.88 |
95.88 |
64 |
江苏邦东建设工程有限公司 |
7604904.370000 |
99.28 |
99.28 |
65 |
江苏邦威建设工程有限公司 |
7607008.180000 |
99.29 |
99.29 |
66 |
江苏宝珲建设有限公司 |
7602706.650000 |
99.27 |
99.27 |
67 |
江苏宝康建设有限公司 |
7522094.670000 |
98.74 |
98.74 |
68 |
江苏北恒星建设集团有限公司 |
7450944.610000 |
98.19 |
98.19 |
69 |
江苏北满建设有限公司 |
7512087.620000 |
98.68 |
98.68 |
70 |
江苏博诚揽晟建筑工程有限公司 |
7568923.480000 |
99.05 |
99.05 |
71 |
江苏博发建设工程有限公司 |
7582666.220000 |
99.14 |
99.14 |
72 |
江苏博惠建设工程有限公司 |
7738428.010000 |
99.82 |
99.82 |
73 |
江苏长峰建设有限公司 |
7610022.820000 |
99.31 |
99.31 |
74 |
江苏长天建设有限公司 |
7657689.800000 |
99.62 |
99.62 |
75 |
江苏辰海建设集团有限公司 |
7908551.290000 |
98.5 |
98.50 |
76 |
江苏辰宇建设工程有限公司 |
7671874.220000 |
99.71 |
99.71 |
77 |
江苏成运建设有限公司 |
7799604.840000 |
99.35 |
99.35 |
78 |
江苏楚城建设有限公司 |
7613027.810000 |
99.33 |
99.33 |
79 |
江苏楚匠建设工程有限公司 |
7664673.780000 |
99.67 |
99.67 |
80 |
江苏楚通建设有限公司 |
7612501.730000 |
99.33 |
99.33 |
81 |
江苏楚中建设有限公司 |
7875182.810000 |
98.76 |
98.76 |
82 |
江苏琮骁建设工程有限公司 |
7724384.020000 |
99.93 |
99.93 |
83 |
江苏大楚建设集团有限公司 |
7779815.950000 |
99.5 |
99.50 |
84 |
江苏大华园林工程有限公司 |
8721228.740000 |
92.18 |
92.18 |
85 |
江苏大筑建设工程有限公司 |
8635662.670000 |
92.85 |
92.85 |
86 |
江苏丹顶鹤建设有限公司 |
7753216.060000 |
99.71 |
99.71 |
87 |
江苏德巨建设工程有限公司 |
7550275.660000 |
98.93 |
98.93 |
88 |
江苏德盛建筑集团有限公司 |
7855352.510000 |
98.92 |
98.92 |
89 |
江苏电杰建设有限公司 |
7492788.290000 |
98.55 |
98.55 |
90 |
江苏东仕航建设有限公司 |
7801302.510000 |
99.34 |
99.34 |
91 |
江苏东旭建设发展有限公司 |
7648862.660000 |
99.57 |
99.57 |
92 |
江苏二八建设有限公司 |
7680045.470000 |
99.77 |
99.77 |
93 |
江苏方都建设有限公司 |
7482380.840000 |
98.49 |
98.49 |
94 |
江苏飞畅建设有限公司 |
7418858.340000 |
97.87 |
97.87 |
95 |
江苏飞诺建设工程有限公司 |
7523795.200000 |
98.76 |
98.76 |
96 |
江苏奋和达建设有限公司 |
7214521.850000 |
95.72 |
95.72 |
97 |
江苏丰南建设工程有限公司 |
7765388.880000 |
99.62 |
99.62 |
98 |
江苏丰泰建设工程有限公司 |
7423879.700000 |
97.92 |
97.92 |
99 |
江苏峰永环境建设有限公司 |
7566086.660000 |
99.03 |
99.03 |
100 |
江苏峰之都建设工程有限公司 |
7304104.000000 |
96.66 |
96.66 |
101 |
江苏奉荣建设有限公司 |
7586827.550000 |
99.16 |
99.16 |
102 |
江苏富合源建设工程有限公司 |
8050241.120000 |
97.4 |
97.40 |
103 |
江苏富森建设有限公司 |
8616892.000000 |
92.99 |
92.99 |
104 |
江苏港铄建设工程有限公司 |
7373622.070000 |
97.38 |
97.38 |
105 |
江苏高嘉建设工程有限公司 |
7717526.320000 |
99.99 |
99.99 |
106 |
江苏高盛建设工程有限公司 |
7558646.260000 |
98.98 |
98.98 |
107 |
江苏亘华建设有限公司 |
7262370.460000 |
96.22 |
96.22 |
108 |
江苏亘正建设工程有限公司 |
7228373.000000 |
95.86 |
95.86 |
109 |
江苏公盛建设有限公司 |
7604303.160000 |
99.28 |
99.28 |
110 |
江苏贡固建设工程有限公司 |
7791427.780000 |
99.41 |
99.41 |
111 |
江苏固鑫建设工程有限公司 |
7800508.740000 |
99.34 |
99.34 |
112 |
江苏冠亚建设工程有限公司 |
7124835.640000 |
94.78 |
94.78 |
113 |
江苏广泽建设有限公司 |
7889728.820000 |
98.65 |
98.65 |
114 |
江苏国瑞建设工程有限公司 |
7289894.390000 |
96.51 |
96.51 |
115 |
江苏汉皇安装集团有限公司 |
7609757.700000 |
99.31 |
99.31 |
116 |
江苏汉瑞铁路建筑工程有限公司 |
7800282.520000 |
99.34 |
99.34 |
117 |
江苏瀚辰园林科技有限公司 |
7103007.000000 |
94.55 |
94.55 |
118 |
江苏瀚尔澜建设有限公司 |
7669082.150000 |
99.7 |
99.70 |
119 |
江苏昊仁建筑工程有限公司 |
7574003.730000 |
99.08 |
99.08 |
120 |
江苏皓亚建设工程有限公司 |
7327263.180000 |
96.9 |
96.90 |
121 |
江苏禾源晟然建设工程有限公司 |
7720477.770000 |
99.96 |
99.96 |
122 |
江苏亨路建设有限公司 |
7364314.760000 |
97.29 |
97.29 |
123 |
江苏恒大建设有限公司 |
7985611.080000 |
97.9 |
97.90 |
124 |
江苏恒之铎建设工程有限公司 |
7580653.270000 |
99.12 |
99.12 |
125 |
江苏弘得誉建设有限公司 |
7841995.850000 |
99.02 |
99.02 |
126 |
江苏宏达盛建设工程有限公司 |
7139490.600000 |
94.92 |
94.92 |
127 |
江苏宏强建设工程有限公司 |
7559576.320000 |
98.99 |
98.99 |
128 |
江苏宏冶建设工程有限公司 |
7567199.990000 |
99.04 |
99.04 |
129 |
江苏宏域建设有限公司 |
7642790.780000 |
99.53 |
99.53 |
130 |
江苏泓易建设有限公司 |
7468755.000000 |
98.39 |
98.39 |
131 |
江苏鸿驰建设有限公司 |
7522745.020000 |
98.75 |
98.75 |
132 |
江苏鸿太阳建设有限公司 |
7762621.220000 |
99.64 |
99.64 |
133 |
江苏鸿轩建设工程有限公司 |
7661322.010000 |
99.65 |
99.65 |
134 |
江苏沪港装饰集团有限公司 |
7788366.160000 |
99.44 |
99.44 |
135 |
江苏骅康建设有限公司 |
7763223.570000 |
99.63 |
99.63 |
136 |
江苏淮安农垦建设工程有限公司 |
7746077.440000 |
99.77 |
99.77 |
137 |
江苏环通建工集团有限公司 |
7724650.010000 |
99.93 |
99.93 |
138 |
江苏焕鹏建设集团有限公司 |
7638099.810000 |
99.5 |
99.50 |
139 |
江苏皇岗建设(集团)有限公司 |
7301017.980000 |
96.62 |
96.62 |
140 |
江苏辉舒建设工程有限公司 |
7420996.490000 |
97.88 |
97.88 |
141 |
江苏汇港建设工程有限公司 |
7447038.230000 |
98.16 |
98.16 |
142 |
江苏汇郡建设工程有限公司 |
7664567.890000 |
99.67 |
99.67 |
143 |
江苏汇龙迪建设工程有限公司 |
7067600.000000 |
94.18 |
94.18 |
144 |
江苏惠锦建设工程有限公司 |
7731824.550000 |
99.88 |
99.88 |
145 |
江苏慧辉建设工程有限公司 |
7720105.990000 |
99.97 |
99.97 |
146 |
江苏慧应项目管理有限公司 |
7474940.330000 |
98.44 |
98.44 |
147 |
江苏佳昌建设工程有限公司 |
8306742.110000 |
95.41 |
95.41 |
148 |
江苏佳福建设集团有限公司 |
7580533.030000 |
99.12 |
99.12 |
149 |
江苏嘉益建设科技集团有限公司 |
7463965.110000 |
98.34 |
98.34 |
150 |
江苏建星交通工程有限公司 |
7433087.350000 |
98.01 |
98.01 |
151 |
江苏江集建设工程有限公司 |
7763456.770000 |
99.63 |
99.63 |
152 |
江苏江禹建设工程有限公司 |
7470215.580000 |
98.4 |
98.40 |
153 |
江苏捷致建设有限公司 |
7199262.450000 |
95.55 |
95.55 |
154 |
江苏金碧辉煌建设有限公司 |
7828295.550000 |
99.13 |
99.13 |
155 |
江苏金建建设集团有限公司 |
7734431.170000 |
99.86 |
99.86 |
156 |
江苏金塔建设有限公司 |
7649792.710000 |
99.57 |
99.57 |
157 |
江苏金旺建设工程有限公司 |
8429203.130000 |
94.45 |
94.45 |
158 |
江苏金橡树建设有限公司 |
7212985.550000 |
95.7 |
95.70 |
159 |
江苏金勋建设有限公司 |
7790372.000000 |
99.42 |
99.42 |
160 |
江苏金宇通建设科技集团有限公司 |
7859816.950000 |
98.88 |
98.88 |
161 |
江苏金佐工程有限公司 |
7298506.810000 |
96.6 |
96.60 |
162 |
江苏锦钰源建设有限公司 |
7519583.480000 |
98.73 |
98.73 |
163 |
江苏锦喆建设工程有限公司 |
7769957.250000 |
99.58 |
99.58 |
164 |
江苏瑾瑜建设有限公司 |
7568783.970000 |
99.05 |
99.05 |
165 |
江苏劲驰建筑科技有限公司 |
7784763.000000 |
99.46 |
99.46 |
166 |
江苏晶科建设集团有限公司 |
7182562.990000 |
95.38 |
95.38 |
167 |
江苏景强建设工程有限公司 |
7583971.960000 |
99.15 |
99.15 |
168 |
江苏景然生态建设集团有限公司 |
7648862.510000 |
99.57 |
99.57 |
169 |
江苏景筑和建筑工程有限公司 |
7875788.880000 |
98.76 |
98.76 |
170 |
江苏璟天建设有限公司 |
7858127.510000 |
98.89 |
98.89 |
171 |
江苏九鼎建设工程有限公司 |
7192110.000000 |
95.49 |
95.49 |
172 |
江苏九星建设工程有限公司 |
7764189.800000 |
99.62 |
99.62 |
173 |
江苏久桥市政工程有限公司 |
7665622.950000 |
99.67 |
99.67 |
174 |
江苏久远建设有限公司 |
7374214.180000 |
97.4 |
97.40 |
175 |
江苏浚祺建设工程有限公司 |
7719349.000000 |
99.97 |
99.97 |
176 |
江苏竣智建设有限公司 |
8070089.670000 |
97.25 |
97.25 |
177 |
江苏凯康建设工程有限公司 |
7115004.780000 |
94.68 |
94.68 |
178 |
江苏朗彤建设工程有限公司 |
7662220.400000 |
99.65 |
99.65 |
179 |
江苏朗拓建设工程有限公司 |
7470289.990000 |
98.4 |
98.40 |
180 |
江苏雷之佳建设工程有限公司 |
7526060.480000 |
98.77 |
98.77 |
181 |
江苏垒华建设工程有限公司 |
7667463.980000 |
99.69 |
99.69 |
182 |
江苏力业建设工程有限公司 |
7560506.390000 |
98.99 |
98.99 |
183 |
江苏立洋建设有限公司 |
7763860.480000 |
99.63 |
99.63 |
184 |
江苏利豪建设集团有限公司 |
7627936.180000 |
99.43 |
99.43 |
185 |
江苏联欧建设有限公司 |
7332756.450000 |
96.96 |
96.96 |
186 |
江苏联瑞建设有限公司 |
7896951.500000 |
98.59 |
98.59 |
187 |
江苏联置建设工程有限公司 |
7545700.000000 |
98.9 |
98.90 |
188 |
江苏凌腾建设工程有限公司 |
7695086.940000 |
99.87 |
99.87 |
189 |
江苏凌希建设有限公司 |
7549159.520000 |
98.92 |
98.92 |
190 |
江苏六德建设工程有限公司 |
7646666.660000 |
99.55 |
99.55 |
191 |
江苏龙发建设工程有限公司 |
7750859.280000 |
99.73 |
99.73 |
192 |
江苏龙双建设工程有限公司 |
7838345.050000 |
99.05 |
99.05 |
193 |
江苏龙腾坤鑫建设发展有限公司 |
7450758.610000 |
98.19 |
98.19 |
194 |
江苏龙溪建设工程有限公司 |
7795014.110000 |
99.38 |
99.38 |
195 |
江苏鹿苑建设集团有限公司 |
7636678.880000 |
99.49 |
99.49 |
196 |
江苏路泰建设集团有限公司 |
7495401.770000 |
98.57 |
98.57 |
197 |
江苏路阳建设发展有限公司 |
7761356.020000 |
99.65 |
99.65 |
198 |
江苏绿祥建设发展有限公司 |
7833945.790000 |
99.08 |
99.08 |
199 |
江苏迈图建设有限公司 |
7817327.500000 |
99.21 |
99.21 |
200 |
江苏茂泽建设有限公司 |
7957644.560000 |
98.12 |
98.12 |
201 |
江苏梦润建设有限公司 |
7789302.620000 |
99.43 |
99.43 |
202 |
江苏米帝建设有限公司 |
7750200.000000 |
99.73 |
99.73 |
203 |
江苏米绍建设工程有限公司 |
7299157.850000 |
96.61 |
96.61 |
204 |
江苏民峰建设工程有限公司 |
8512137.220000 |
93.81 |
93.81 |
205 |
江苏名升建设有限公司 |
7858991.990000 |
98.89 |
98.89 |
206 |
江苏明通建设工程有限公司 |
7565157.290000 |
99.02 |
99.02 |
207 |
江苏沐飒建设工程有限公司 |
7227173.000000 |
95.85 |
95.85 |
208 |
江苏沐之阳建设工程有限公司 |
7793869.930000 |
99.39 |
99.39 |
209 |
江苏牧马人建设工程有限公司 |
7371330.960000 |
97.36 |
97.36 |
210 |
江苏能创建筑工程有限公司 |
7380073.590000 |
97.45 |
97.45 |
211 |
江苏宁亚建设工程有限公司 |
7428437.010000 |
97.96 |
97.96 |
212 |
江苏攀荣建设工程有限公司 |
7563296.590000 |
99.01 |
99.01 |
213 |
江苏蓬煌建设有限公司 |
7761520.930000 |
99.65 |
99.65 |
214 |
江苏品维建设工程有限公司 |
7743600.000000 |
99.78 |
99.78 |
215 |
江苏品源建设工程有限公司 |
7456339.000000 |
98.26 |
98.26 |
216 |
江苏品智建设工程有限公司 |
7695787.010000 |
99.87 |
99.87 |
217 |
江苏平旺湖建设工程有限公司 |
7544670.700000 |
98.89 |
98.89 |
218 |
江苏七建建设集团有限公司 |
8177167.180000 |
96.41 |
96.41 |
219 |
江苏琦至建设工程有限公司 |
7330101.160000 |
96.93 |
96.93 |
220 |
江苏启源建设集团有限公司 |
7439000.000000 |
98.08 |
98.08 |
221 |
江苏绮罗建设有限公司 |
7226612.700000 |
95.84 |
95.84 |
222 |
江苏千之顺建设工程有限公司 |
7153853.000000 |
95.08 |
95.08 |
223 |
江苏千竹建设工程有限公司 |
7612590.160000 |
99.33 |
99.33 |
224 |
江苏前程似锦工程项目管理有限公司 |
7456339.020000 |
98.26 |
98.26 |
225 |
江苏乾洲建设有限公司 |
7887651.520000 |
98.66 |
98.66 |
226 |
江苏强邦建设有限公司 |
7637701.860000 |
99.49 |
99.49 |
227 |
江苏青岭建设工程有限公司 |
7857897.110000 |
98.9 |
98.90 |
228 |
江苏清源建设发展集团有限公司 |
7483310.910000 |
98.49 |
98.49 |
229 |
江苏庆安建设有限公司 |
7797605.420000 |
99.36 |
99.36 |
230 |
江苏群润建设工程有限公司 |
7484240.980000 |
98.5 |
98.50 |
231 |
江苏仁发建设工程有限公司 |
7893938.110000 |
98.62 |
98.62 |
232 |
江苏荣远建设工程有限公司 |
7471726.430000 |
98.42 |
98.42 |
233 |
江苏瑞成建设工程有限公司 |
7756750.040000 |
99.68 |
99.68 |
234 |
江苏瑞港建设工程有限公司 |
7342012.000000 |
97.06 |
97.06 |
235 |
江苏瑞天建设有限公司 |
7695365.960000 |
99.87 |
99.87 |
236 |
江苏润伦建设工程有限公司 |
7302892.000000 |
96.64 |
96.64 |
237 |
江苏润通建设工程有限公司 |
7699086.220000 |
99.89 |
99.89 |
238 |
江苏润俞诚建设有限公司 |
7372572.290000 |
97.38 |
97.38 |
239 |
江苏三石宏盛集团建设有限公司 |
7407975.570000 |
97.74 |
97.74 |
240 |
江苏三正建设工程有限公司 |
7816088.520000 |
99.22 |
99.22 |
241 |
江苏森航建设有限公司 |
7686659.940000 |
99.81 |
99.81 |
242 |
江苏山凤建设有限公司 |
7873120.940000 |
98.78 |
98.78 |
243 |
江苏山禾建设有限公司 |
7565778.000000 |
99.03 |
99.03 |
244 |
江苏圣川建设工程有限公司 |
7468755.000000 |
98.39 |
98.39 |
245 |
江苏圣达建设集团有限公司 |
7465546.650000 |
98.35 |
98.35 |
246 |
江苏圣域建设集团有限公司 |
7673045.390000 |
99.72 |
99.72 |
247 |
江苏晟诚建筑装饰工程有限公司 |
7786511.430000 |
99.45 |
99.45 |
248 |
江苏晟宏建设有限公司 |
7511491.230000 |
98.68 |
98.68 |
249 |
江苏晟禹水利工程有限公司 |
7731731.540000 |
99.88 |
99.88 |
250 |
江苏盛海建设有限公司 |
7694214.760000 |
99.86 |
99.86 |
251 |
江苏盛晖建设有限公司 |
7709967.990000 |
99.96 |
99.96 |
252 |
江苏诗图园林绿化工程有限公司 |
7250794.660000 |
96.1 |
96.10 |
253 |
江苏沭阳绿苑花卉景观工程有限公司 |
7407046.330000 |
97.74 |
97.74 |
254 |
江苏双建成硕建筑工程有限公司 |
7138721.070000 |
94.92 |
94.92 |
255 |
江苏双庆建设有限公司 |
7437737.710000 |
98.06 |
98.06 |
256 |
江苏硕业建设集团有限公司 |
7087288.880000 |
94.38 |
94.38 |
257 |
江苏硕詹建设工程有限公司 |
7378585.480000 |
97.43 |
97.43 |
258 |
江苏四方田建设有限公司 |
7682018.910000 |
99.78 |
99.78 |
259 |
江苏苏宏建设工程有限公司 |
7860738.670000 |
98.87 |
98.87 |
260 |
江苏苏启建设工程有限公司 |
7719547.680000 |
99.97 |
99.97 |
261 |
江苏苏宿园林建设有限公司 |
7655888.580000 |
99.61 |
99.61 |
262 |
江苏苏雄建设有限公司 |
7643468.320000 |
99.53 |
99.53 |
263 |
江苏苏之源水利建设集团有限公司 |
7499401.060000 |
98.6 |
98.60 |
264 |
江苏泰铂尔建设工程有限公司 |
7846061.980000 |
98.99 |
98.99 |
265 |
江苏泰捷建设有限公司 |
7278701.370000 |
96.39 |
96.39 |
266 |
江苏泰亚建设工程有限公司 |
7693488.880000 |
99.85 |
99.85 |
267 |
江苏桃源绿化工程有限公司 |
7282980.560000 |
96.43 |
96.43 |
268 |
江苏腾昊建筑工程有限公司 |
7280364.810000 |
96.41 |
96.41 |
269 |
江苏腾梓建设工程有限公司 |
7763818.820000 |
99.63 |
99.63 |
270 |
江苏天润环境建设集团有限公司 |
7367052.660000 |
97.32 |
97.32 |
271 |
江苏天尚建设工程有限公司 |
7455408.940000 |
98.24 |
98.24 |
272 |
江苏天玺装饰工程有限公司 |
7709595.970000 |
99.96 |
99.96 |
273 |
江苏添辉建设工程有限公司 |
7824485.070000 |
99.16 |
99.16 |
274 |
江苏铁傲建设工程有限公司 |
7428437.020000 |
97.96 |
97.96 |
275 |
江苏廷聪建设有限公司 |
7160578.000000 |
95.15 |
95.15 |
276 |
江苏通运建设工程有限公司 |
7451674.940000 |
98.21 |
98.21 |
277 |
江苏同建建设有限公司 |
8472941.870000 |
94.11 |
94.11 |
278 |
江苏途巴建设有限公司 |
7323339.570000 |
96.86 |
96.86 |
279 |
江苏万春建设工程有限公司 |
7639681.490000 |
99.51 |
99.51 |
280 |
江苏万如建设有限公司 |
7509352.070000 |
98.66 |
98.66 |
281 |
江苏威祥缘建设工程有限公司 |
8477971.300000 |
94.07 |
94.07 |
282 |
江苏文广建设工程有限公司 |
7202430.980000 |
95.59 |
95.59 |
283 |
江苏闻雅建设工程有限公司 |
7748586.140000 |
99.75 |
99.75 |
284 |
江苏现代环境建设集团有限公司 |
7406208.450000 |
97.72 |
97.72 |
285 |
江苏祥力项目管理有限公司 |
7287066.990000 |
96.48 |
96.48 |
286 |
江苏翔楚建设工程有限公司 |
7413791.790000 |
97.81 |
97.81 |
287 |
江苏鑫泰建设工程有限公司 |
7918999.990000 |
98.42 |
98.42 |
288 |
江苏兴工建筑发展有限公司 |
7376599.390000 |
97.42 |
97.42 |
289 |
江苏雄速建设管理有限公司 |
7324216.740000 |
96.87 |
96.87 |
290 |
江苏旭浚建设有限公司 |
7833737.060000 |
99.08 |
99.08 |
291 |
江苏旭锐建设工程有限公司 |
7638168.690000 |
99.5 |
99.50 |
292 |
江苏旭拓建设有限公司 |
7544444.440000 |
98.89 |
98.89 |
293 |
江苏亚兴建设有限公司 |
7543112.580000 |
98.88 |
98.88 |
294 |
江苏亚星园林工程有限公司 |
7949404.580000 |
98.18 |
98.18 |
295 |
江苏一体工程有限公司 |
7247148.560000 |
96.06 |
96.06 |
296 |
江苏宜均建设工程有限公司 |
7500164.690000 |
98.6 |
98.60 |
297 |
江苏宜致诺建设工程有限公司 |
7258353.110000 |
96.18 |
96.18 |
298 |
江苏亿连达工程管理有限公司 |
7705875.710000 |
99.94 |
99.94 |
299 |
江苏易视建设工程有限公司 |
7460989.330000 |
98.3 |
98.30 |
300 |
江苏弈皓装饰工程有限公司 |
7824453.170000 |
99.16 |
99.16 |
301 |
江苏毅博建设工程有限公司 |
7549345.240000 |
98.92 |
98.92 |
302 |
江苏银厦建设集团有限公司 |
7653006.640000 |
99.59 |
99.59 |
303 |
江苏胤兴建设有限公司 |
7413082.600000 |
97.8 |
97.80 |
304 |
江苏永饶科技发展有限公司 |
7730435.810000 |
99.89 |
99.89 |
305 |
江苏右居建设有限公司 |
7548801.590000 |
98.92 |
98.92 |
306 |
江苏玉磊建设工程有限公司 |
7887550.340000 |
98.67 |
98.67 |
307 |
江苏聿楷环境建设有限公司 |
7751076.910000 |
99.73 |
99.73 |
308 |
江苏郁森建设有限公司 |
7761259.850000 |
99.65 |
99.65 |
309 |
江苏昱泰建设有限公司 |
7812554.280000 |
99.25 |
99.25 |
310 |
江苏淯珉建设集团有限公司 |
7639955.290000 |
99.51 |
99.51 |
311 |
江苏誉都建设集团有限公司 |
7845106.580000 |
99.0 |
99.00 |
312 |
江苏元鼎建设工程有限公司 |
7540975.010000 |
98.87 |
98.87 |
313 |
江苏元瑞建设有限公司 |
7731640.190000 |
99.88 |
99.88 |
314 |
江苏悦凯建设工程有限公司 |
7218242.110000 |
95.76 |
95.76 |
315 |
江苏跃发建设工程有限公司 |
7575201.440000 |
99.09 |
99.09 |
316 |
江苏云祥建设有限公司 |
7552656.890000 |
98.94 |
98.94 |
317 |
江苏蕴隆建设有限公司 |
7681414.970000 |
99.78 |
99.78 |
318 |
江苏泽楚建设有限公司 |
7500029.980000 |
98.6 |
98.60 |
319 |
江苏泽誉建设工程有限公司 |
7745962.480000 |
99.77 |
99.77 |
320 |
江苏展拓建设有限公司 |
7783754.300000 |
99.47 |
99.47 |
321 |
江苏展威建设有限公司 |
7700000.000000 |
99.9 |
99.90 |
322 |
江苏振侨建设工程有限公司 |
7544974.770000 |
98.89 |
98.89 |
323 |
江苏政联建设有限公司 |
7799684.700000 |
99.35 |
99.35 |
324 |
江苏志丰建建设有限公司 |
7702806.900000 |
99.92 |
99.92 |
325 |
江苏志杰建设项目管理有限公司 |
7586564.770000 |
99.16 |
99.16 |
326 |
江苏智杰建筑工程有限公司 |
7201500.920000 |
95.58 |
95.58 |
327 |
江苏中春建设有限公司 |
7351241.550000 |
97.15 |
97.15 |
328 |
江苏中浩电力工程有限公司 |
7977175.950000 |
97.97 |
97.97 |
329 |
江苏中水水利有限公司 |
7908511.970000 |
98.5 |
98.50 |
330 |
江苏中天创联建设有限公司 |
8851855.130000 |
91.17 |
91.17 |
331 |
江苏中田建设有限公司 |
7409296.260000 |
97.76 |
97.76 |
332 |
江苏中望建设有限公司 |
7886028.570000 |
98.68 |
98.68 |
333 |
江苏中亿德建设集团有限公司 |
7397744.840000 |
97.64 |
97.64 |
334 |
江苏中亿通建设工程有限公司 |
7244190.960000 |
96.02 |
96.02 |
335 |
江苏中至建设有限公司 |
7572817.550000 |
99.07 |
99.07 |
336 |
江苏众集建设工程有限公司 |
7710240.920000 |
99.96 |
99.96 |
337 |
江苏洲楚建设有限公司 |
7250700.900000 |
96.1 |
96.10 |
338 |
江苏筑广之星建设集团有限公司 |
7734445.570000 |
99.86 |
99.86 |
339 |
江苏筑兴建设有限公司 |
7531504.310000 |
98.81 |
98.81 |
340 |
江苏追本建设有限公司 |
7709203.760000 |
99.96 |
99.96 |
341 |
江苏梓安建设有限公司 |
7443225.070000 |
98.11 |
98.11 |
342 |
江苏紫瑞建设有限公司 |
7579093.990000 |
99.11 |
99.11 |
343 |
江苏紫润建设有限公司 |
7619621.380000 |
99.38 |
99.38 |
344 |
江西景观建设集团有限公司 |
7669324.160000 |
99.7 |
99.70 |
345 |
江西王牌建设工程集团有限公司 |
7935322.980000 |
98.29 |
98.29 |
346 |
杰成科技有限公司 |
7098263.590000 |
94.5 |
94.50 |
347 |
京环建设有限公司 |
7719221.320000 |
99.97 |
99.97 |
348 |
景古环境建设股份有限公司 |
7572055.190000 |
99.07 |
99.07 |
349 |
居泰隆建设有限公司 |
7764376.850000 |
99.62 |
99.62 |
350 |
连云港泽昌建设工程有限公司 |
7658348.630000 |
99.63 |
99.63 |
351 |
林邦建设有限公司 |
7730708.460000 |
99.88 |
99.88 |
352 |
林汇建设有限公司 |
7269395.070000 |
96.3 |
96.30 |
353 |
林隆建设发展有限公司 |
7619100.540000 |
99.37 |
99.37 |
354 |
林明建设有限公司 |
7741800.690000 |
99.8 |
99.80 |
355 |
林耘建设有限公司 |
7729902.010000 |
99.89 |
99.89 |
356 |
美人鱼企业发展有限公司 |
7244376.000000 |
96.03 |
96.03 |
357 |
南京艾塔通建设工程有限公司 |
7480680.400000 |
98.48 |
98.48 |
358 |
南京艾贤瑞建设工程有限公司 |
7836001.810000 |
99.07 |
99.07 |
359 |
南京百花建设工程有限公司 |
8010078.750000 |
97.71 |
97.71 |
360 |
南京倍安建筑工程有限公司 |
7815804.040000 |
99.22 |
99.22 |
361 |
南京滨尚园林工程有限公司 |
7284227.440000 |
96.45 |
96.45 |
362 |
南京达喜建筑装饰工程有限公司 |
7659996.830000 |
99.64 |
99.64 |
363 |
南京固港建筑工程有限公司 |
7799842.010000 |
99.35 |
99.35 |
364 |
南京国骄装饰工程有限公司 |
7297550.600000 |
96.59 |
96.59 |
365 |
南京海恒建设工程有限公司 |
8653174.160000 |
92.71 |
92.71 |
366 |
南京海岩建设工程有限公司 |
7719610.320000 |
99.97 |
99.97 |
367 |
南京合诺建设工程有限公司 |
7616309.660000 |
99.35 |
99.35 |
368 |
南京恒图建设工程有限公司 |
7693552.610000 |
99.86 |
99.86 |
369 |
南京花程建设有限公司 |
7607939.750000 |
99.3 |
99.30 |
370 |
南京建诺建设有限公司 |
7215507.720000 |
95.73 |
95.73 |
371 |
南京久彩建设工程有限公司 |
7442970.550000 |
98.11 |
98.11 |
372 |
南京久久泰景观生态有限公司 |
7541094.860000 |
98.87 |
98.87 |
373 |
南京久泰建设安装工程有限公司 |
7650531.200000 |
99.58 |
99.58 |
374 |
南京久赢市政园林工程有限公司 |
7170648.260000 |
95.26 |
95.26 |
375 |
南京巨润园林建设工程有限公司 |
7694956.270000 |
99.86 |
99.86 |
376 |
南京麦浦园林景观建设工程有限公司 |
8200964.980000 |
96.23 |
96.23 |
377 |
南京宁湾建筑装饰工程有限公司 |
7651262.820000 |
99.58 |
99.58 |
378 |
南京瓯诺基础设施工程有限公司 |
7699941.670000 |
99.9 |
99.90 |
379 |
南京浦奋建筑工程有限公司 |
7499675.070000 |
98.6 |
98.60 |
380 |
南京浦康建筑工程有限公司 |
7555536.700000 |
98.96 |
98.96 |
381 |
南京浦唯佳建筑工程有限公司 |
7667466.090000 |
99.69 |
99.69 |
382 |
南京旗城建设工程有限公司 |
7775595.800000 |
99.54 |
99.54 |
383 |
南京全力建设有限公司 |
7419508.370000 |
97.87 |
97.87 |
384 |
南京荣浦建设工程有限公司 |
7848399.820000 |
98.97 |
98.97 |
385 |
南京善和嘉华建设工程有限公司 |
7824009.650000 |
99.16 |
99.16 |
386 |
南京盛泽建设工程有限公司 |
7745739.790000 |
99.77 |
99.77 |
387 |
南京顺渠建筑工程有限公司 |
7641344.250000 |
99.52 |
99.52 |
388 |
南京顺域建设工程有限公司 |
7670820.390000 |
99.71 |
99.71 |
389 |
南京泰山建设工程有限公司 |
7751302.400000 |
99.72 |
99.72 |
390 |
南京添彩园林工程有限公司 |
7197965.410000 |
95.54 |
95.54 |
391 |
南京万润智能科技有限公司 |
7951129.000000 |
98.17 |
98.17 |
392 |
南京星之圆建设有限公司 |
7623314.190000 |
99.4 |
99.40 |
393 |
南京亿昱建设有限公司 |
7167996.540000 |
95.23 |
95.23 |
394 |
南京远扬市政工程有限公司 |
7631172.640000 |
99.45 |
99.45 |
395 |
南京置豪建设工程有限公司 |
7798169.040000 |
99.36 |
99.36 |
396 |
南京中禹建设工程有限公司 |
7066734.360000 |
94.16 |
94.16 |
397 |
南京中远市政工程有限公司 |
7522866.340000 |
98.75 |
98.75 |
398 |
南京众浔建设工程有限公司 |
7195661.750000 |
95.52 |
95.52 |
399 |
南通安装集团股份有限公司 |
7599308.740000 |
99.24 |
99.24 |
400 |
南通沁韧建设工程有限公司 |
7601429.300000 |
99.26 |
99.26 |
401 |
南通顺嘉市政工程有限公司 |
7780284.160000 |
99.5 |
99.50 |
402 |
魄力建设(江苏)有限公司 |
7564900.000000 |
99.02 |
99.02 |
403 |
前程建设集团有限公司 |
7454199.220000 |
98.23 |
98.23 |
404 |
荣商建设集团有限公司 |
7472150.120000 |
98.42 |
98.42 |
405 |
润扬建设有限公司 |
7177319.210000 |
95.33 |
95.33 |
406 |
三赢建设集团有限公司 |
7573787.680000 |
99.08 |
99.08 |
407 |
山东阳光园林建设有限公司 |
7494325.210000 |
98.56 |
98.56 |
408 |
深圳市建侨建工集团有限公司 |
7489077.320000 |
98.53 |
98.53 |
409 |
深圳市中饰南方建设工程有限公司 |
7609706.880000 |
99.31 |
99.31 |
410 |
双建建设股份有限公司 |
7502377.080000 |
98.62 |
98.62 |
411 |
泗洪县明厦建筑工程有限公司 |
7696223.330000 |
99.87 |
99.87 |
412 |
苏州昂睿建筑工程有限公司 |
7671110.810000 |
99.71 |
99.71 |
413 |
苏州慧鹏市政工程有限公司 |
7811653.260000 |
99.26 |
99.26 |
414 |
苏州建交建设工程有限公司 |
7653541.880000 |
99.6 |
99.60 |
415 |
苏州凯达市政景观建设有限公司 |
7791000.000000 |
99.42 |
99.42 |
416 |
苏州上元建设工程有限公司 |
7478341.240000 |
98.46 |
98.46 |
417 |
苏州盛通市政园林工程有限公司 |
7518653.430000 |
98.72 |
98.72 |
418 |
宿迁百德建设工程有限公司 |
7314503.940000 |
96.77 |
96.77 |
419 |
宿迁东润建设工程有限公司 |
7262068.000000 |
96.22 |
96.22 |
420 |
宿迁广达建设有限公司 |
7854795.080000 |
98.92 |
98.92 |
421 |
宿迁航峰建设工程有限公司 |
7812509.760000 |
99.25 |
99.25 |
422 |
宿迁鸿协建设工程有限公司 |
7588594.370000 |
99.18 |
99.18 |
423 |
宿迁联合市政工程有限公司 |
7405528.320000 |
97.72 |
97.72 |
424 |
宿迁明远建设有限公司 |
7895139.630000 |
98.61 |
98.61 |
425 |
宿迁诺泽建设工程有限公司 |
7837666.050000 |
99.05 |
99.05 |
426 |
宿迁瑞源建设工程有限公司 |
7766055.500000 |
99.61 |
99.61 |
427 |
宿迁润沭市政工程有限公司 |
7311248.710000 |
96.73 |
96.73 |
428 |
宿迁盛华建设有限公司 |
7576140.510000 |
99.09 |
99.09 |
429 |
宿迁市奥援建设工程有限公司 |
7777777.770000 |
99.52 |
99.52 |
430 |
宿迁市杰森装饰工程有限公司 |
8556607.970000 |
93.46 |
93.46 |
431 |
宿迁市潞顺建筑工程有限公司 |
7556786.000000 |
98.97 |
98.97 |
432 |
宿迁市盛唐园林绿化工程有限公司 |
7358062.830000 |
97.22 |
97.22 |
433 |
宿迁市腾达建筑工程有限公司 |
7580038.570000 |
99.12 |
99.12 |
434 |
宿迁天腾建设有限公司 |
7667420.420000 |
99.69 |
99.69 |
435 |
宿迁鑫拓建设工程有限公司 |
7416717.850000 |
97.84 |
97.84 |
436 |
宿迁一邦建设工程有限公司 |
7945821.230000 |
98.21 |
98.21 |
437 |
宿迁永和建设工程有限公司 |
7810973.160000 |
99.26 |
99.26 |
438 |
宿迁正源建设有限公司 |
7688033.730000 |
99.82 |
99.82 |
439 |
宿迁中骏建设有限公司 |
7298041.770000 |
96.59 |
96.59 |
440 |
宿迁紫金建设有限公司 |
7663603.610000 |
99.66 |
99.66 |
441 |
泰兴市福利建筑安装工程有限公司 |
7731110.050000 |
99.88 |
99.88 |
442 |
泰兴一建建设集团有限公司 |
7586364.710000 |
99.16 |
99.16 |
443 |
泰源工程集团股份有限公司 |
7636710.830000 |
99.49 |
99.49 |
444 |
同隆建设集团有限公司 |
7564319.660000 |
99.02 |
99.02 |
445 |
唯美营造工程集团有限公司 |
7749308.910000 |
99.74 |
99.74 |
446 |
武汉景天园林有限公司 |
8119476.040000 |
96.86 |
96.86 |
447 |
相亭生态科技有限公司 |
7498005.960000 |
98.59 |
98.59 |
448 |
香山红叶集团有限公司 |
7983706.550000 |
97.92 |
97.92 |
449 |
新蒲建设集团有限公司 |
7711642.110000 |
99.97 |
99.97 |
450 |
兴化市新路建设工程有限公司 |
8438878.000000 |
94.38 |
94.38 |
451 |
兴润建设集团有限公司 |
7602359.360000 |
99.26 |
99.26 |
452 |
徐州国恒建设有限公司 |
7555677.710000 |
98.96 |
98.96 |
453 |
徐州市工业设备安装有限责任公司 |
7709874.980000 |
99.96 |
99.96 |
454 |
徐州天利达建筑安装工程有限公司 |
7052265.860000 |
94.01 |
94.01 |
455 |
盐城荣达建设工程有限公司 |
7604331.000000 |
99.28 |
99.28 |
456 |
盐城市山水园林建设有限公司 |
7765353.210000 |
99.62 |
99.62 |
457 |
盐城越驰建设工程有限公司 |
7479590.650000 |
98.47 |
98.47 |
458 |
扬州金牛建设有限公司 |
7273301.010000 |
96.33 |
96.33 |
459 |
扬州市通达建设发展有限公司 |
7406115.430000 |
97.72 |
97.72 |
460 |
一元春建筑集团有限公司 |
7621265.480000 |
99.39 |
99.39 |
461 |
仪征市新潮装饰工程有限公司 |
7595383.860000 |
99.22 |
99.22 |
462 |
垣宝建设工程集团有限公司 |
7579163.520000 |
99.11 |
99.11 |
463 |
展康建设集团有限公司 |
7582545.990000 |
99.14 |
99.14 |
464 |
展欣建工集团有限公司 |
7884559.990000 |
98.69 |
98.69 |
465 |
浙江华舟建设有限公司 |
7730899.920000 |
99.88 |
99.88 |
466 |
浙江嘉晟建设有限公司 |
7757886.430000 |
99.67 |
99.67 |
467 |
浙江幸双环保科技有限公司 |
7112200.070000 |
94.64 |
94.64 |
468 |
浙江园冶生态建设有限公司 |
7605690.700000 |
99.29 |
99.29 |
469 |
正扬科技发展有限公司 |
7081801.430000 |
94.32 |
94.32 |
470 |
秩诚建设集团有限公司 |
7275906.210000 |
96.36 |
96.36 |
471 |
智泽工程技术有限公司 |
7639623.000000 |
99.51 |
99.51 |
472 |
中诚恒诺建设有限公司 |
7648368.780000 |
99.56 |
99.56 |
473 |
中翀建设有限公司 |
7434483.530000 |
98.03 |
98.03 |
474 |
中海华祥建设发展有限公司 |
7482011.260000 |
98.48 |
98.48 |
475 |
中嘉恒通建设工程有限公司 |
7716303.240000 |
100.0 |
100.00 |
476 |
中明建投建设集团有限责任公司 |
7121586.250000 |
94.74 |
94.74 |
477 |
中皖正一建设集团有限公司 |
7702975.280000 |
99.92 |
99.92 |
478 |
中兴大成建设工程有限公司 |
7825947.220000 |
99.14 |
99.14 |
479 |
中占建设集团有限公司 |
7274975.970000 |
96.35 |
96.35 |
480 |
中筑宁泰建工(河南)有限公司 |
7516092.530000 |
98.71 |
98.71 |
481 |
中筑日昇建设(河南)有限公司 |
7799481.890000 |
99.35 |
99.35 |
482 |
筑华建筑集团有限公司 |
7268417.020000 |
96.28 |
96.28 |
|
6、拟确定中标人:中嘉恒通建设工程有限公司 |
|
7、备注: |
|
本评标结果公示期自2024-02-22起,至2024-02-26止。投标人或者其他利害关系人对上述评标结果有异议的,应当在公示期间向招标人提出。公示期满对评标结果没有异议的,招标人将发布中标公告并签发中标通知书。 |
|
|
招标人:宿迁市杉菏园建设有限公司 |
日期:2024-02-22 |